509 564 608, 509 270 269

Historia Firmy

Firma ,,DAWID" jest firmą z branży meblarskiej. Powstała jako kontynuacja działalności rodzinnej, którą w latach 70-tych zapoczątkował ojciec obecnego właściciela.

Firma ma siedzibę w Łaznowskiej Woli ul.Rokicińska 2 koło Łodzi. W skład zakładu stolarskiego wchodzą budynki gospodarcze z pomieszczeniami do produkcji i obróbki materiałów, montażu mebli oraz magazyny.

Zajmujemy się wyposażaniem wnętrz. Nasza oferta to nie tylko najwyższej jakości meble, ale również pomysł na praktyczne zagospodarowanie powierzchni.

Zarówno porzedni jak i obecny właściciel posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe w branży stolarsko-meblowej. Zakład posiada uprawniena do szkolenia i przygotowania zawodowego uczniów oraz pracowników młodocianych.

Charakter działalności firmy

Bazując na własnych możliwościach produkcyjnych oraz podzespołach znanych producentów wykonujemy meble dostosowane indywidualnie do wnętrz, według naszych lub Państwa projektów.

Dla klientów indywidualnych oferujemy meble kuchenne wraz ze sprzętęm AGD renomowanych marek, zabudowy z drzwiami przesuwnymi, szafy wnękowe, garderoby oraz inne zabudowy .

Celem Firmy jest pełne zaspokojenie potrzeb klienta, począwszy od pomysłu, poprzez etap doradztwa, projektowania, doboru materiałów i sprzętu, wykonania, montażu, kończąc na usuwaniu usterek wynikłych w procesie użytkowania (naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne)

Projektowanie

Oferujemy Państwu możliwość zaprojektowania nowej kuchni w programie komputerowym jak również obejrzenia wizualizacji. Brakuje Ci koncepcji - doradzimy :)

Nasi partnerzy